KONST / Litografier / Färglitografi 16087056
*
nr 1608 7056
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 9/10, uggla. Färglitografi, bildmått: 65x45cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 mars 2024
kl 20:13:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/3 09:43:17
1
100 kr
20/3 20:06:00
2
150 kr
21/3 21:22:55
3
200 kr
23/3 17:49:12
4
350 kr
24/3 08:23:24
5
450 kr
24/3 20:31:02
6
450 kr
24/3 20:31:02
5
450 kr (Budbetjänt)
24/3 22:58:28
7
500 kr
25/3 19:00:26
8
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 65x45cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uggla
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1608 7056
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 9/10, uggla. Färglitografi, bildmått: 65x45cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/3 09:43:17 | 1 | 100 kr |
20/3 20:06:00 | 2 | 150 kr |
21/3 21:22:55 | 3 | 200 kr |
23/3 17:49:12 | 4 | 350 kr |
24/3 08:23:24 | 5 | 450 kr |
24/3 20:31:02 | 6 | 450 kr |
24/3 20:31:02 | 5 | 450 kr (Budbetjänt) |
24/3 22:58:28 | 7 | 500 kr |
25/3 19:00:26 | 8 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 65x45cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uggla
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01 -
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45 -
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46